Foto:
Tartu Ülikool

Tartu Ülikooli 2022/2023. akadeemilise aasta avamine

29. augustil kl 10.00 toimub ülikooli peahoone ees Tartu Ülikooli 2022/2023. akadeemilise aasta avamine.

Õppeaasta alguse puhul tervitavad peahoone ees üliõpilasi rektor Toomas Asser, haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas, Tartu linnapea Urmas Klaas, Tartu Ülikooli üliõpilaskonna esimees Katariina Sofia Päts ning semiootika ja kultuuriteooria õppekava esimese aasta üliõpilane Emma Lotta Lõhmus. Üles astub Tartu Akadeemiline Meeskoor dirigent Kuno Kerge juhendamisel ja aktusel osaleb ka ülikooli maskott Tiksu. Kohapeal on avatud ülikooli veebipoe müügipunkt, kust on võimalik osta ülikooli meeneid ja trükiseid.

Avaaktusel esitusele tulevate laulude „Raha laul“ ja „Gaudeamus“ sõnad on ülikooli veebilehel.

#ülikoolist

Tartu Ülikooli keskkonnatervishoiu professori Hans Orru inauguratsiooniloeng

21. veebruaril kell 16.15 toimub Tartu Ülikooli aulas Tartu Ülikooli keskkonnatervishoiu professori Hans Orru inauguratsiooniloeng „Kuidas keskkond meie tervist mõjutab“
#ühiskonnale #ülikoolist