Teadushuvi kasvatamine koos Tartu Ülikooliga

Tartu Ülikool aitab kasvatada teadushuvi nii lastes kui ka täiskasvanutes. Ülikooli muuseumid, külastuskeskused ja botaanikaaed pakuvad põnevaid haridusprogramme ja võimalusi vaba aja veetmiseks. Teaduskool toetab nutikate kooliõpilaste arengut ja aitab õpetajatel põnevate õppematerjalidega kooliprogrammi rikastada. Harrastusteaduse algatused võimaldavad igaühel osaleda teaduse tegemises ning koguda infot ja teadmisi ümbritseva keskkonna kohta.

Külastuskeskused

Harrastusteadus

#teadus #ühiskonnale
Kaitstud doktoritööd