Ülikooli veebipoes on nüüd müügil kinkekaardid

Ülikooli veebipoe ostjad on avaldanud soovi, et pood võiks pakkuda ka kinkekaardi ostmise võimalust. Nüüd ongi veebipoodi shop.ut.ee jõudnud kinkekaardid väärtusega 10, 30 ja 50 eurot. 

Kaardi kujundus on maitsekalt helge ja rahulik: valgel taustal on ülikooli peahoone pilt ja sinistes toonides tekst. Selle esinduslik väljanägemine annab võimaluse teha kingitus nii ülikoolipere liikmele kui ka ülikooli partneritele ja külalistele. Kaardile on soovi korral võimalik kirjutada ka selle saaja nimi ja lisada talle meeldejääv sõnum. 

Kaarti saab osta nii elektrooniliselt kui ka paberil. Nii kinkekaardi vaade, e-postiga saadetav kinkekaart kui ka paberkaart on sarnased. Paberkaardi saamiseks tuleb tähistada tellimisvormil olev märkeruut. Paberil kinkekaardi hinnale lisandub 50 senti. Selle mõõdud on 13,8 x 9,7 cm ja see mahub tavalise C6-suurusega ümbrikusse.

Kinkekaarti saab kasutada ülikooli veebipoes shop.ut.ee pakutavate meenete ostmiseks. Selle eest ei ole võimalik osta ülikooli kirjastuse trükiseid ega sooduskampaaniate tooteid.
Kinkekaart kehtib ühe aasta alates ostu sooritamise kuupäevast ja kehtivusaeg lisatakse kaardile.

Lisateave: Katrin Tiirman, Tartu Ülikooli veebikaubanduse projektijuht, katrin.tiirman@ut.ee