Autor:
Canva

Facebooki ja Instagrami reklaamide tegemine algajatele

Toimumise aeg
Maht
0.25 EAP (6 tundi)
Õppetöö vorm
põimõpe
Toimumiskoht
Pärnu
Hind
152.5 EUR
Õppejõud
Sandra Peegel
Õppekava rühm
Arvutikasutus
Õppekeel
Eesti
Eesmärk:
Koolituse eesmärk on anda osalejatele praktilisi teadmisi ja oskusi Facebooki ja Instagrami reklaamide tegemiseks, võimaldades neil luua tõhusaid reklaamikampaaniaid oma ettevõtte või brändi jaoks. Lisaks õpitakse eristama Facebooki "Boost" nupu ja võimendatud reklaamide vahel ning omandatakse oskused nende õigeaegseks ja tõhusaks kasutamiseks vastavalt reklaamieesmärkidele. Eesmärgiks on varustada osalejaid vajalike teadmiste ja oskustega, et nad saaksid iseseisvalt luua ja hallata edukaid reklaamikampaaniaid sotsiaalmeedia platvormidel ning seeläbi suurendada oma ettevõtte nähtavust ja müüki.
Sihtrühm:
Koolitus on mõeldud neile, kes soovivad omandada algteadmisi Facebooki ja Instagrami reklaamidest ning õppida, kuidas luua ja hallata reklaamikampaaniaid nendel platvormidel. Osalejad võivad olla ettevõtjad, turundusspetsialistid või isikud, kes vastutavad sotsiaalmeedia turunduse eest oma ettevõttes või organisatsioonis. Samuti võivad huvi tunda need, kes soovivad alustada karjääri digitaalses turunduses või laiendada oma teadmisi selles valdkonnas
Kursuse õpiväljundid:
Kursuse läbinud õppija:
* Mõistab Facebooki ja Instagrami reklaamivõimalusi ning nende kasutajabaasi ja käitumismustreid.
* Oskab määratleda sihtrühma, seada eesmärke ja kavandada tõhusat reklaamistrateegiat.
* Valdab praktilisi oskusi reklaamide loomiseks ja haldamiseks Facebooki reklaamikeskkonnas.
* Tunnetab erinevust võimendatud reklaamide ja reklaamihalduris tehtud reklaamide vahel ning oskab valida sobiva reklaamimeetodi vastavalt eesmärkidele.
Õpingute alustamise tingimused:
„Kui soovite praktiliselt kaasa lüüa ja kohapeal õpitut kohe rakendada, siis soovitame kaasa võtta oma arvuti. Lisaks oleks kasulik, kui teie arvutis oleks juba eelnevalt seadistatud Facebooki reklaamihaldur (Facebook Ad Manager). Kui teil veel pole reklaamihaldurit seadistatud, siis leiate juhised selle seadistamiseks: https://www.facebook.com/business/tools/ads-manager/ get-started“
Õppejõud:
Sandra Peegel - Tartu Ülikooli Pärnu kolledži turundusspetsialist. Tema igapäevatöö kätkeb endas reklaamide loomisel, kujundamisel ja seadistamisel nii Facebookis kui ka Instagrami kui ka muudes kanalites. Lõpetanud Pärnu kolledži ettevõtluse ja projektijuhtimise õppekava.
Content:
Teema Maht Õppejõud
1. Sissejuhatus Facebooki ja Instagrami reklaamidesse.
Sihtgrupi määratlemine ja reklaamistrateegia.
Reklaamide loomine ja haldamine Reklaamihalduris (Facebook Ad Manager).
Praktiline osa: Kampaania loomise näide.
Facebooki "Boost" vs võimendatud reklaamid Reklaamihalduris.
6 Sandra Peegel

Toimumiskoha info:
Pärnu maakond TÜ Pärnu kolledž, Ringi 35, ruum A256
Õppekeskkonna kirjeldus:
Õppetöö toimub koolituse läbiviimiseks sobivates õpperuumides, mis on varustatud vajaliku õppetehnikaga ja vastavad tervisekaitse- ja ohutusnõuetele.
Toimumise ajakava ja lisainfo:
10.00-10.30 Sissejuhatus Facebooki ja Instagrami reklaamidesse
10.30-12.00 Reklaamide loomine ja haldamine Reklaamihalduris (Facebook Ad Manager). Praktiline osa: paneme koos üles Facebooki ja Instagrami reklaami.
12.00-13.00 Lõunapaus
13.00-14.00 Praktiline osa jätk: paneme koos üles Facebooki ja Instagrami reklaami
14.00-15.00 Sihtgrupi määratlemine ja reklaamistrateegia
15.00-15.30 Paus
15.30-16.00 Facebooki "Boost" vs võimendatud reklaamide vahe. Ülevaade, mis on sotsiaalmeedias uut, mida sa pead teadma reklaamide seadistamiseks.
Nõuded lõpetamiseks:
Aktiivne osalemine õppeprotsessis.
Õpiväljundite saavutatuse hindamise viis:
Eristamata (arv, m.arv, mi)
Hindamismeetodid:
Suuline arvestus koolituspäeva lõpus.
Hindamiskriteeriumid:
Õppija on omandanud vähemalt 51% koolituse õpiväljunditest.
Väljastatav dokument:
tunnistus/tõend
Tulumaksutagastus füüsilisest isikust maksjale:
Ei
Registreerimise lisainfo:
Registreerimist tühistada on võimalik kuni 27.05.2024.
Registreerumise tähtaeg:
02.06.2024
Täiendav info:
Kristel Teearu, kristel.teearu@ut.ee, +372 445 0546
Programmi kood:
SVPC.TK.210
Täiendusõppe üldinfo:
Elukestva õppe keskus
Ülikooli 18, Tartu, 50090

Samas õppevaldkonnas on algamas veel

Toimumise aeg: 02.09.2024 - 29.06.2025 Maht: 14 EAP (364 tundi) Õppetöö vorm: põimõpe Keel: Eesti

Toimumise aeg: 02.09.2024 - 29.06.2025 Maht: 12 EAP (312 tundi) Õppetöö vorm: põimõpe Keel: Eesti

Toimumise aeg: 02.09.2024 - 21.08.2025 Maht: 24 EAP (624 tundi) Õppetöö vorm: lähiõpe Keel: Eesti

Toimumise aeg: 02.09.2024 - 21.08.2025 Maht: 27 EAP (702 tundi) Õppetöö vorm: lähiõpe Keel: Eesti

Toimumise aeg: 02.09.2024 - 02.02.2025 Maht: 12 EAP (312 tundi) Õppetöö vorm: lähiõpe Keel: Eesti
#täiendusõpe
Vaata 22. aprillil üle veebi Tartu Ülikooli väärikate ülikooli 15. tegutsemisaasta konverentsi.
#rahvusvaheline #täiendusõpe
Erasmus+ Euroopa-sisese õpirände eesmärk on toetada kõigi kõrgkooli töötajate professionaalset arengut välismaal õpetamise või koolituste abil.
#tudengile #kooliõpilasele #õppimine #täiendusõpe #esmakursuslane
Teadvelolek on kunst olla käesolevas hetkes koos lahke ja uudishimuliku tähelepanuga. Sa pöörad tahtlikult, praeguses hetkes ja hinnanguvabalt tähelepanu oma mõtetele, tunnetele ning käitumisele
#kestlikkus #tudengile #kooliõpilasele #õppimine #täiendusõpe #esmakursuslane
Inimesed haaravad psühhoaktiivsete ainete järele just rasketel hetkedel. Selle tagajärg on – vastupidiselt oodatule – probleemide süvenemine ja/või pikaajaliste terviseriskide kasv.
01.10.2023