Autor:
Pixabay

Veel on võimalik kandideerida Enlighti ühiskondliku mõju auhinnale

Veel on võimalik kandideerida Enlighti ühiskondliku mõju auhinnale, millega tunnustatakse ja tutvustatakse võrgustiku ülikoolide silmapaistvamaid teadustöid, mis võiks olla ühiskondliku mõjuga teistele eeskujuks. 

Kokku antakse välja kuni viis auhinda, üks igas Enlighti viiest põhivaldkonnast, milleks on tervishoid ja heaolu, digitaalsed lahendused ja digiteerimise mõju, kliimamuutus, energia ja ringmajandus ning võrdsus.  

Igast võrgustiku ülikoolist saab kandideerida kuni kolme uurimistööga, eelvalik tehakse ülikoolides kohapeal. Kandidaadid võivad olla mis tahes taseme ja eriala eksperdid ning uurimisrühma liikmed, kelle ühise töö tulemusena on ilmnenud ühiskondlik mõju nende uurimisvaldkonnas ja ühtlasi ühes või mitmes Enlighti põhivaldkonnas. Meeskonda peab kuuluma vähemalt kolm teadustöötajat ja uurimistöö peab olema alanud või avaldatud ajavahemikus 2018. aasta jaanuarist 2022. aasta detsembrini.  

Auhind antakse üle Enlighti mõjuteemalisel konverentsil, mis toimub Baskimaa Ülikoolis 30. ja 31. märtsil. Auhinna võitjaid tunnustatakse mõjusaadiku tiitliga ja neist saavad Enlighti mõjusaadikute võrgustiku liikmed. Mõjusaadikud saavad muuhulgas vahendeid rahvusvahelistel konverentsidel/töötubades osalemisteks, võimaluse oma tööd rahvusvaheliselt tutvustada ja teha koostööd mõjuteema asjatundjatega Enlighti võrgustiku siseselt ja väliselt.

Kandideerimistähtaeg Tartu Ülikoolis on 3. veebruar 2023. Kandideerimiseks tuleb esitada täidetud kandideerimisvorm aadressil enlight@ut.ee. Lõppvõistluse kandidaadid tehakse teatavaks hiljemalt 10. veebruaril. 

Loe rohkem konkursist ja Enlighti võrgustikust.  

Rahvusvaheline Ulmeuuringute Ühingu suur aastakonverents 07.-11.05.2024

Tartu Ülikoolis toimub Rahvusvahelise Ulmeuuringute Ühingu suur aastakonverents

Deeptech. RAEng_Publications Pixabay

Süvatehnoloogia foorum toob kokku valdkonna eksperdid Kesk- ja Ida-Euroopast

Teamwork

Enlight kutsub veebipõhisele partnerlusüritusele ja juhtimiskoolitusele