Autor:
Maarja Roosi

Kandideeri Enlighti õpetamise ja õppimise auhinnale

Tartu Ülikooli õppejõud saavad esitada oma õppeaine Enlighti 2024. aasta õpetamise ja õppimise auhinnale, mis antakse üle Tartus 7.–9. oktoobrini toimuval konverentsil. Tänavuse konverentsi keskne teema on innovatsioon ja loovus kõrghariduses.

Enlighti õpetamise ja õppimise auhinnaga tunnustatakse õppeaineid, milles rakendatakse uuenduslikke õpetamisviise, mis seostuvad võrgustiku õppimist ja õpetamist puudutavate eesmärkidega. Iga Enlighti ülikool saab kandideerida ühe ainekursusega. Esitada saab õppeaineid, mitte isikuid – see annab võimaluse tunnustada tervet töörühma. Auhinnaks on Enlighti aasta õppeaine tiitel. Tunnustatakse ka teise ja kolmanda koha võitjaid.

Kandideerimisdokumendid ja -nõuded on kirjas juhendis. TÜ töötajatel tuleb kandideerimiseks saata vajalikud dokumendid e-posti aadressil enlight@ut.ee hiljemalt 15. juuniks. Auhind antakse üle Enlighti õpetamise ja õppimise konverentsi auhinnatseremoonial 8. oktoobril Tartu Ülikooli aulas.

Rohkem infot auhinna ja konverentsi kohta on Enlighti kodulehel. Loe ka eelmise aasta konverentsi muljetest ja Enlightist

Digiõppe kursus - Tartu Ülikool

Tartu Ülikool noppis kolm digiõppe tipptaseme kursuse tiitlit

Soome lipp

Soome president Alexander Stubb külastab Tartu Ülikooli

SAIS - Tartu Ülikool

Sisseastumise infosüsteemis saab nüüd kontrollida uuesti tasuta õppima asumise õigust