Autor:
Mirjam Savioja

Startup Day festival pälvis Euroopa Komisjonilt ettevõtluse edendamise tunnustuse

Tartu Ülikoolist alguse saanud Startup Day ärifestival valiti Euroopa ettevõtluse edendamise auhindade konkursil ettevõtluse rahvusvahelistumise toetamise kategoorias kolme parima projekti hulka. Konkurssi korraldab Euroopa Komisjon ja parimaid tunnustati 29. novembril Prahas toimunud auhinnatseremoonial.

„Mul on väga hea meel, et meie kuue aasta jooksul tehtud suur töö on rahvusvaheliselt silma paistnud ja pälvinud Euroopa tasandil kõrge tunnustuse. Minu sügav kummardus läheb tiimile ja meie Tartu kogukonnale," ütles Startup Day peakorraldaja Mart Lättekivi.

Startup Day idee autor on Tartu Ülikooli turunduse professor Andres Kuusik ja ülikool on festivali üks suurimaid kaaskorraldajaid.

Loe lähemalt Startup Day kodulehelt.

Tartu Ülikooli ja SEB esindajad Tartu Ülikoolis

Ülikooli juhtkonna esindajad kohtusid SEB panga Eesti ja Baltikumi juhtidega

Välkkõnevõistluse võitjad

Kütuseelemente arendava GaltTeci välkkõne tõi ettevõttele 100 000-eurose investeeringu