Autor:
Aitel Käpp

Seminar: Jätkusuutlikkus kui kohustuslik osa ettevõtja visioonist ja ärimudelist

Jätkusuutlikkus on tänapäeval muutunud juba kohustuslikuks kõikide ettevõtjate ärimudelis. Miks see nii on ja kuidas keerata esmalt kuluna tunduv põhimõte tuluks, sellest räägib seminaril rahvusvaheliselt tunnustatud innovaator, biohäkker ja ärinõustaja Hannes Sapiens Sjoblad.

Koht: Eesti Rahva Muuseumi J. Hurda saal

Aeg: 24. november kell 14:00

Vaata seminari salvestust järele.

AJAKAVA

13:45-14.00 Kogunemine

14:00 -15.45 Hannes Sjöblad, Innovation and Entrepreneurship. Digital Health and Biohacking

15:45 - 16:00 Kohvipaus

16:00 -17:00 Paneeldiskussioon

• Mihkel Tammo, juhtimisnõustaja ja üks Rohetiigri eestvedajatest
  • Karl-Gustav Tamberg, TÜ hargettevõtte UPCatalyst müügijuht
  • Liina Joller-Vahter, Tartu Ülikooli teadur ja innovatsioonijuhtimise ekspert

17:00-18:00 Networking

Pärast ürituse lõppu ootab Tartu Teaduspark kõiki osalema SPARK Demokeskuses kell 18.00 algaval Deeptech Afternoon kohtumisel.

Üritust rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist „Startup Estonia“ programmi (nr EU60971) raames.
Projekti "Teenused teadmuspõhiste iduettevõtete loomiseks ja arendamiseks ning teadmuspõhise ettevõtluse ökosüsteemi arendamine Eestis" läbiviimist korraldab AS SmartCap.
Üritusel osalemine on ettevõtte jaoks vähese tähtsusega abi (VTA). Ettevõttele jooksva majandusaasta ja kahe eelneva majandusaasta jooksul antud vähese tähtsusega abi ei tohi ületada koos ürituse raames antava toetusega vähese tähtsusega abi ülemmäära 200 000 eurot (maanteetranspordi valdkonna ettevõtetel 100 000 eurot).
Registreerumisel palume teil sisestada asutuse nime keda esindate ja selle ettevõtte nimele registreeritakse VTA.
Üritusele registreerudes töödeldakse Teie isikuandmeid vastavalt Tartu Ülikooli (ut.ee/et/sisu/andmekaitsetingimused) andmekaitse tingimustele selle üritusega seotud informatsiooni jagamiseks ja tagasiside küsimiseks. Seadusest tulenevalt edastatakse osalejate nimekiri rahastajale, osaleja esindatava ettevõtte vähese tähtsusega abi kasutamise registreerimiseks.

Tartu Ülikooli ja SEB esindajad Tartu Ülikoolis

Ülikooli juhtkonna esindajad kohtusid SEB panga Eesti ja Baltikumi juhtidega

Välkkõnevõistluse võitjad

Kütuseelemente arendava GaltTeci välkkõne tõi ettevõttele 100 000-eurose investeeringu