TÜ teadlane, too oma teadusmahukas äriidee hargettevõtete programmi

Tartu Ülikool pakub oma teadlastele ja üliõpilastele teadusmahuka ettevõtte arendamise programmi.

Programmi jooksul saab osaleja praktilisi teadmisi ja tuge oma ala parimatelt mentoritelt, kes aitavad  teadusmahukat toodet või teenust turule tuua. Programm koosneb kuuekuulistest etappidest ja kestab kuni kolm aastat.

Pärast programmis osalemist avaneb võimalus jätkata ettevõtte arendamist teiste startup ökosüsteemi partnerite juures.

Rohkem infot programmi ja selles osalejate kohta leiad Tartu Ülikooli kodulehelt.

Programmi kevadvooru ootame avaldusi kuni 20. veebruarini. Esita oma avaldus siin.

Koostöös Superangel`i investeerimisfondiga, on hargettevõtete programmi kandideerijal võimalus sama avaldusega kandideerida Põhjamaade suurimale investorvalmiduse päevale Science Base Camp. Üritusel osalemine annab võimaluse saada investoritelt sisukat tagasisidet, suurendanda investorvalmidust või kaasata välist investeeringut.

Kandideeri TÜ hargettevõtete programmi kuni 20. veebruarini siin.

Kandideeri kuni 20. veebruarini Science Base Camp’i siin.

25.05.2022
17.05.2022