Autor:
Andero Kalju

Ülikool pakub täiendusõppijatele suurt valikut tasemeõppeaineid

Tartu Ülikool pakub paindlikke õppimisvõimalusi nii taseme- kui ka täiendusõppes. Ka 2022/2023. õppeaastal saavad huvilised asuda koos üliõpilastega õppima paljusid tasemeõppeaineid.

2021. aastal kasutas seda võimalust ligi 800 täiendusõppijat. Tänavu saab huvipakkuva aine valida sadade õppeainete seast.

Täiendusõppeks sobivaid tasemeõppeaineid leiab kõikidest ülikooli valdkondadest. Instituudid ja kolledžid on täiendusõppijatele soovitatavad õppeained eraldi esile toonud. Kõikidele õpihuvilistele pakutava tasemeõppeainete valikuga saab tutvuda siin.

Õppimise eest tuleb tasuda asjaomases instituudis või kolledžis kehtiva ainepunktihinna alusel.

Ainesse registreerumine käib kontaktisikute kaudu. Täpsema info leiab veebilehelt ut.ee/et/tasemeoppeained-taiendusoppena.

Liis Raudsepp

Mikrokraadiprogramm keskendub olulisele ja annab hea enesetunde

Ann Eichhors

Paindlik ja põhjalik mikrokraadiprogramm muudab maailma ilusamaks