Autor:
Kristjan Karron

Tehisintellekti- ja robootikakeskuse AIRE klubi 12. üritusel räägitakse tööstusettevõtetest

15. veebruaril toimub Delta keskuse ruumis 2049 AIRE klubi 12. üritus, kus keskendutakse tehisintellekti ning robootika positiivsele mõjule tööstusettevõtetele eeskätt kriisiajal. Ürituse juhatab sisse Tartu Ülikooli rektor Toomas Asser, vestlusringis esinevad erasektori esindajad ja AIRE spetsialistid.

Üritusele on oodatud on kõik huvilised, sh tööstusettevõtete, teadus- ja arendusasutuste, IT- ja elektroonikaettevõtete, erialaliitude, tugiorganisatsioonide ja rahastajate esindajad.

AIRE klubi ürituste sarja eesmärk on luua vaba ja vahetu keskkond robootika ja tehisintellekti valdkonna huvilistele kogemuslugude jagamiseks ning omavaheliseks suhtlemiseks ja võrgustumiseks. Osalemine on kõigile tasuta, aga vajalik on eelregistreerumine.

Ajakava ja registreerumine

Foto on dekoratiivne

Tartu Ülikool tihendab koostööd Ida-Virumaa gümnaasiumidega

Tuul Sepp Startup Dayl

Tuul Sepp: kaheksa teostamata äriideed looduslike elupaikade taastamiseks linnas

26. veebruaril uuendasid Tartu Ülikool ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla koostöölepingut. Lepingule kirjutasid Tartu Ülikooli senati saalis alla Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu ja Tartu Ülikooli rektor Toomas Asser.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla ja Tartu Ülikool uuendasid koostöölepingut