Sinule lähim maailma tippülikool ootab sind!

Kas soovid jõuda tippu? Tartu Ülikoolis ootab Sind mitmekesine õppekeskkond ja suurim valik erialasid. Tutvu võimalustega ja vali oma huvidele vastav suund. Sinule lähim maailma tippülikool ootab sind!

Enam kui 140 õppekava

Mille põhjal teha teadlik erialavalik?

Tutvu Tartu Ülikooliga enne õpingute algust

Tutvu ülikooli õppimisvõimalustega

Tartu Ülikoolis on võimalik valida rohkem kui 140 õppekava vahel. Siinne arendav ja rahvusvaheline õpikeskkond, tippteadlaste juhendatud kraadiõpe ja paindlikud õppimisvõimalused loovad tingimused parima hariduse ja tulevikuoskuste omandamiseks. Õppetöös väärtustame praktilist lähenemist ja loovat mõtlemist ning soodustame uute tehnoloogiate kasutamist.

Kandideerimise lõpuni on jäänud

Õpi õpetajaks sinule lähimas tippülikoolis

Õpetajatöö on ainulaadne teekond, mis loob võimalusi jagada tarkust, oskusi ja inspiratsiooni. See on tähendusrikas rada, mis kulgeb muutuste, elukestva õppe ja väärtuslike kogemuste keskel. Sel teel õpid olema südamlik ja õiglane juht, avatud ja uudishimulik mõttekaaslane ning hindamatu eeskuju. Õpetajana muudad sa noorte inimeste elu ja maailma. See on sügava mõttega amet, mida pidades kosutavad õppijate säravad silmad sind isegi aastate möödudes. Nii kasvatad sa meie tulevikule tiivad. Õpi õpetajaks sinule lähimas tippülikoolis!

Miks õppida õpetajaks?

Õpetajakoolituse stipendium

 

Muud õppimisvõimalused

Tartu Ülikool pakub mitmeid õppimisvõimalusi, mis on sobilikud erinevatele huvidele ja vajadustele. Näiteks on võimalik jätkata poolelijäänud õpinguid, tulla külalisüliõpilaseks või osaleda mikrokraadiprogrammis.

Jätka poolelijäänud õpinguid

Õpi eksternina

Tule külalisüliõpilaseks

Täiendusõpe ja mikrokraadiprogrammid

Osale Tartu Ülikooli teaduskooli tegevustes ja avasta endas geenius

Teaduskool pakub ülikooliks valmistumiseks mitmeid võimalusi. Õpilasena saad osaleda e-kursustel, olümpiaadidel, ainevõistlustel ja Tartu Ülikooli tudengite poolt juhendatud õppetöös.

Uuri põnevaid e-kursuseid

Tartu Ülikool pakub võimekatele esmakursuslastele praktilisi lisaõpivõimalusi

Külasta meid virtuaalselt!

Korduma kippuvad küsimused sisseastumise kohta

Info akadeemilise testi kohta