Enim Baltimaade iduettevõtete asutajaid tuleb Tartu Ülikoolist

Ettevõtlikkus on üks tuleviku tööoskustest. Tartu Ülikoolis on kõigil üliõpilastel võimalus arendada endas ettevõtlikkust õppetöö ja praktika kaudu.

Praktikapakkumised, karjäärinõustamine ja liidriprogramm üliõpilastele

Ettevõtlusõpe kõrvalerialana või täiendusõppena

Ägedad tudengiprojektid – kogemus kogu eluks

Tartu Ülikool on targa majanduse kiirendi

Meie üliõpilased tegid Eestist 2013. aastal kosmoseriigi, saates orbiidile satelliidi Estcube-1. Eestis ükssarviku staatusesse jõudnud idufirmade asutajate hulgas on enim just meie ülikooli vilistlasi. Koos Tartu linna ettevõtlusökosüsteemi partneritega korraldame Baltikumi suurimat ärifestivali sTARTUp Day.

Innovatsioon ja tulevikutehnoloogia

Euroopa innovatsioonivõrgustiku toetusvõimaluste infopäev

Patendivolinik Adrien Renaudo tutvustab Euroopa patendimaastikul toimuvaid muutusi

25. märtsil kell 14.00–16.00 tutvustab patendivolinik Adrien Renaudo muutusi ja võimalusi, mis ootavad ees süvatehnoloogia ettevõtete asutajaid. Oodatud on kõik huvilised.
teadlased laboris

Teadlasel tuleb ettevõtjaks saamise teekonnal kohaneda ärimaailma mõtteviisiga