Autor:
Enlight

Enlighti pädevusraamistik on nüüd kõigile kättesaadav

Ühiskond muutub pidevalt ja hoogsalt ning see mõjutab eesootavatel kümnenditel nii tööturgu, haridust kui ka inimeste igapäevaelu. Enlighti üliõpilased seisavad silmitsi 21. sajandi probleemidega, mis vajavad meie kiiret tähelepanu. Nende seas on ka Enlighti põhiteemasid võrdsus, tervis, energia, digitaliseerumine ja kliimamuutused ning nende teemade vahelisi transdistsiplinaarseid alasid.

Pädevusraamistik annab ülevaate tulevikuoskustest, mida üliõpilased Enlighti kursustel omandavad. Raamistikus tutvustatakse ka Enlighti õppemeetodeid ja -vorme ning Enlighti kursuse või programmi kriteeriume.

Pädevusraamistik on loodud selleks, et innustada õppejõude, programmijuhte ja õppedisainereid täiustama olemasolevaid kursuseid ning pöörama rohkem tähelepanu üldoskustele. Ühtlasi annab see juhised, kuidas kujundada ja korraldada Enlighti kursuseid, mikrokraade ja õppekavasid.

Tutvu Enlighti pädevusraamistikuga koduleheküljel. Loe rohkem Enlighti kohta.

Tartu Ülikooli inimesed [eel]arvamusfestivalil

Arvamusfestivalil lööb Tartu Ülikoolist kaasa üle 30 inimese

Eesti vähikeskuse avakoosolekule tulid kokku asutuste esindajad, kes veavad eest Eesti vähiennetuse ja -ravi korraldust

Eesti vähikeskuse koduks saab Tartu Ülikool

Foto on dekoratiivne

Piret Kärtner: kuidas valmistada ette häid õpetajaid?