Autor:
Enlight

Enlighti pädevusraamistik on nüüd kõigile kättesaadav

Ühiskond muutub pidevalt ja hoogsalt ning see mõjutab eesootavatel kümnenditel nii tööturgu, haridust kui ka inimeste igapäevaelu. Enlighti üliõpilased seisavad silmitsi 21. sajandi probleemidega, mis vajavad meie kiiret tähelepanu. Nende seas on ka Enlighti põhiteemasid võrdsus, tervis, energia, digitaliseerumine ja kliimamuutused ning nende teemade vahelisi transdistsiplinaarseid alasid.

Pädevusraamistik annab ülevaate tulevikuoskustest, mida üliõpilased Enlighti kursustel omandavad. Raamistikus tutvustatakse ka Enlighti õppemeetodeid ja -vorme ning Enlighti kursuse või programmi kriteeriume.

Pädevusraamistik on loodud selleks, et innustada õppejõude, programmijuhte ja õppedisainereid täiustama olemasolevaid kursuseid ning pöörama rohkem tähelepanu üldoskustele. Ühtlasi annab see juhised, kuidas kujundada ja korraldada Enlighti kursuseid, mikrokraade ja õppekavasid.

Tutvu Enlighti pädevusraamistikuga koduleheküljel. Loe rohkem Enlighti kohta.

Tartu Ülikooli tudengivarju projektis osaledes saad tutvuda erinevate erialadega

Tudengivarju projekt

Rektor ja Vesa Vasara

Tema Ekstsellents, Soome suursaadik Vesa Vasara külastas ülikooli

Enlighti infopäev 18. detsembril

18. detsembril kell 14–16 toimub TÜ raamatukogu Tõstamaa seminariruumis Enlighti infopäev, kus räägitakse äsja lõppenud projekti saavutustest ning sellest, mida uus periood Tartu Ülikoolile annab.