Autor:
Haide Rannakivi

JÄRELVAADATAV: Rahvusvahelise teenusedisaini päeva tähistamine Pärnu kolledžis

1. juunil tähistatava rahvusvahelise teenusedisaini päeva tõi Pärnu kolledžisse kokku rikkaliku kogemusega Eesti tunnustatud teenusedisainerid, teiste seas +372 Community asutaja Sten Õitspuu ja Digital Nation teenuste ümberkujundamise direktor Helena Lepp.

Sten Õitspuu

Sten Õitspuu „VONA: Cannesi filmifestivali häkaton“

Sten Õitspuu on +372 Community asutaja ning loovteenuste ekspert, kes keskendub mõjusate kommunikatsioonistrateegiate väljatöötamisele, planeerimisele ja elluviimisele.

Cannesis toimunud häkaton tõi kokku teadlased, filmiinimesed ja tehnoloogiasektori, et arutada Ukraina sõja keskkonnamõju üle.

Ettekande slaidid

Helena Lepp

Helena Lepp „Riiklike teenuste areng ja suundumused Eestis ja välismaal“

Helena Lepp on Digital Nationi teenuste ümberkujundamise direktor. Digital Nation on Eestis asuv digitaalse nõustamise ettevõte, mis aitab luua tulevikukindlaid digitaalseid ühiskondi, ühendades maailmakuulsa Eesti ekspertiisi ja globaalsed parimad tavad kliendi kõrgeimate ambitsioonidega.

Ettekande slaidid

Pärnu kolledži õppekavade programmijuhid

Pärnu kolledži õppekavade programmijuhtide vestlusring „Teenusedisaini haridus: trendid ja mõtted“

Vestlusringis osalevad Pärnu kolledži magistriõppekavade Teenuste disain ja juhtimine ja Persoonibrändipõhine ettevõtlus ning bakalaureuseõppekava Disainmõtlemine ja digiturundusprogrammijuhid Gerda Mihhailova, Grete Männikus, Riina Tomast ja Kaisa Raadik.

Tutvu õppekavadega

Magistriõppekava „Teenuste disain ja juhtimine
Magistriõppekava „Persoonibrändipõhine ettevõtlus
Bakalaureuseõppekava Disainmõtlemine ja digiturundus“

Avalduste vastuvõtt SAIS-is kuni 26. juunini 2024.

Tartu Ülikooli Narva kolledži üliõpilased

Narva kolledžisse esitati rekordarv avaldusi

Üliõpilased loengus

Äsja lõppenud avalduste vastuvõtt näitas püsivalt suurt huvi õpetajakoolituse erialade vastu