Autor:
Tartu Ülikool

Tartu Ülikooli teadus- ja ettevõtluskoostööprojekte tutvustav trükis

Tartu Ülikool on Eesti suurim ja vanim ülikool, mis paistab silma rahvusvaheliselt tunnustatud tippteaduse poolest. Samuti teeb ülikool tihedat koostööd nii era- kui avaliku sektoriga, et toetada teadmistepõhist majandust ja poliitikakujundamist.

Allolevalt lingilt leiab Tartu Ülikooli mainetrükise, mis tutvustab valikut teadus- ja koostööprojektidest, mis aitavad lahendada nii kohalikul kui globaalsel tasandil olulisi kitsaskohti.

Mainetrükis 2023

Brochure cover

Edgar Lipping kaitseb doktoritööd „Postoperative antibacterial therapy in complicated appendicitis and appendectomy in pregnancy“

8. märtsil kaitseb Edgar Lipping oma doktoritööd „Postoperative antibacterial therapy in complicated appendicitis and appendectomy in pregnancy“.
Tartu Ülikooli teadlased arvuti taga

Tartu Ülikool toetab üheksat värsket äripotentsiaaliga ideed

MinuGeenivaramu portaali avaleht

Geenidoonorid hakkasid testima uut geeniinfo portaali