Autor:
Pixabay

Enlight kutsub veebipõhisele partnerlusüritusele ja juhtimiskoolitusele

29.–30. aprillil on Enlighti ülikoolide teadlased oodatud partnerlussuhete loomise veebiüritusele, mis annab võimaluse temaatilise koostöö arendamiseks võrgustiku ülikoolide vahel. Teisel päeval toimub noorteadlastele mõeldud juhtimiskoolitus.

Üritusel tutvustatakse Enlighti partnerlussuhete loomise võimalusi ja viise ning räägitakse, kuidas leida rahastustaotlusteks ja tulevaseks koostööks partnereid ning laiendada akadeemilist tutvusvõrgustikku.

29. aprillil tutvustatakse partnerlussuhete loomist hõlbustavaid abivahendeid. Seejärel saab iga soovija rääkida viie minuti jooksul oma projektist, millele otsitakse partnereid. Projektide tutvustamise sessioonid toimuvad Enlighti kuues põhivaldkonnas. Registreeruda saab B2matchi platvormi kaudu, kus toimub ka üritus. Kui soovid oma projekti tutvustada, anna sellest märku e-posti aadressil tene.viiburg@ut.ee 22. aprilliks.

30. aprillil on alustavad teadlased oodatud juhtimiskoolitusele, kus arutletakse, kuidas tõhustada meeskonnatööd nii, et iga tiimiliige mõistaks oma rolli eesmärkide saavutamisel. Registreeruda on võimalik veebivormi kaudu.

Tutvu programmiga ja loe rohkem üritusest.

Soome president Alexander Stubb kõnet pidamas

Alexander Stubb: väärtuspõhine realism annab ruumi tulemuslikule välispoliitikale

tuugenid meres

Põhjatraalide eest kaitstud meretuulepargid toimivad mõneti kaitsealadena

Soome lipud peahoone ees

JÄRELVAADATAV: Soome president Alexander Stubb kõneles maailmapoliitikast ja vestles üliõpilastega