Autor:
Pixabay

Osale Enlighti õpetamise ja õppimise konverentsil

Tartu Ülikooli töötajad ja üliõpilased on oodatud kandideerima Enlighti 2023. aasta õpetamise ja õppimise konverentsile, mis toimub Bordeaux’s 11.–13. oktoobrini. Tänavuse konverentsi keskne teema on üliõpilaste võimestamine. 

Konverentsile oodatakse Tartu Ülikoolist 20 töötajat ja 5 üliõpilast. Kandideerida saab veebivormil 1.–20. juunini. Osalejaid teavitatakse hiljemalt 30. juunil.  

Lisaks on võimalik Tartu Ülikooli õppejõududel esitada oma kursus õpetamise ja õppimise konverentsi auhinnale. Iga Enlighti ülikool saab kandideerida ühe ainekursusega. Auhinnaks on Enlighti aasta kursuse tiitel.  

Kandideerimisdokumendid ja -nõuded on kirjas Enlighti kodulehel avaldatud juhendis. TÜ töötajatel tuleb kandideerimiseks saata vajalikud dokumendid e-posti aadressil enlight@ut.ee hiljemalt 20. juunil. Auhind antakse üle Enlighti õpetamise ja õppimise konverentsil. 

Rohkem infot auhinna ja konverentsi kohta on Enlighti kodulehel. Loe ka eelmise aasta konverentsi muljetest ja Enlightist

 

#teadus
Kertu Liis Krigul loengut andmas

Noorte teadlaste kolme minuti loengute konkurss toimub tänavu 28. septembril

#Tartu2024 #kultuur
Loodusfestival toimub 7.–11. juunini.

Urmas Kõljalg ja Jüri Sild tutvustavad botaanikaaia väliekspositsiooni põnevamaid aardeid

#teadus #ühiskonnale

Jay Allen Zameska kaitseb doktoritööd „The ethics of public health: balancing the interests of populations and individuals“

29. juunil kell 14.15 kaitseb Jay Allen Zameska filosoofia erialal doktoritööd „The ethics of public health: balancing the interests of populations and individuals“.