Autor:
Pixabay

Osale Enlighti õpetamise ja õppimise konverentsil

Tartu Ülikooli töötajad ja üliõpilased on oodatud kandideerima Enlighti 2023. aasta õpetamise ja õppimise konverentsile, mis toimub Bordeaux’s 11.–13. oktoobrini. Tänavuse konverentsi keskne teema on üliõpilaste võimestamine. 

Konverentsile oodatakse Tartu Ülikoolist 18 osalejat. Kandideerida saab veebivormil 1.–20. juunini. Osalejaid teavitatakse hiljemalt 30. juunil.  

Lisaks on võimalik Tartu Ülikooli õppejõududel esitada oma kursus õpetamise ja õppimise konverentsi auhinnale. Iga Enlighti ülikool saab kandideerida ühe ainekursusega. Auhinnaks on Enlighti aasta kursuse tiitel.  

Kandideerimisdokumendid ja -nõuded on kirjas Enlighti kodulehel avaldatud juhendis. TÜ töötajatel tuleb kandideerimiseks saata vajalikud dokumendid e-posti aadressil enlight@ut.ee hiljemalt 20. juunil. Auhind antakse üle Enlighti õpetamise ja õppimise konverentsil. 

Rohkem infot auhinna ja konverentsi kohta on Enlighti kodulehel. Loe ka eelmise aasta konverentsi muljetest ja Enlightist

 

Triinu Keskpaik kaitseb doktoritööd „Quality Indicators and Non-Ischemic Myocardial Injury in Emergency Medicine“

15. detsembril kell 14 kaitseb Triinu Keskpaik arstiteaduse erialal doktoritööd „Quality Indicators and Non-Ischemic Myocardial Injury in Emergency Medicine“.

Laura Roht kaitseb doktoritööd „Hereditary colorectal cancer syndromes in Estonia“

15. detsembril 2023 kell 11.00 kaitseb Laura Roht doktoritööd „Hereditary colorectal cancer syndromes in Estonia“ („Pärilikud kolorektaalvähi sündroomid Eestis“).