Autor:
Pixabay

Osale Enlighti õpetamise ja õppimise konverentsil

Tartu Ülikooli töötajad ja üliõpilased on oodatud kandideerima Enlighti 2023. aasta õpetamise ja õppimise konverentsile, mis toimub Bordeaux’s 11.–13. oktoobrini. Tänavuse konverentsi keskne teema on üliõpilaste võimestamine.

Konverentsile oodatakse Tartu Ülikoolist 18 osalejat. Kandideerida saab veebivormil 1.–20. juunini. Osalejaid teavitatakse hiljemalt 30. juunil.

Lisaks on võimalik Tartu Ülikooli õppejõududel esitada oma kursus õpetamise ja õppimise konverentsi auhinnale. Iga Enlighti ülikool saab kandideerida ühe ainekursusega. Auhinnaks on Enlighti aasta kursuse tiitel.

Kandideerimisdokumendid ja -nõuded on kirjas Enlighti kodulehel avaldatud juhendis. TÜ töötajatel tuleb kandideerimiseks saata vajalikud dokumendid e-posti aadressil enlight@ut.ee hiljemalt 20. juunil. Auhind antakse üle Enlighti õpetamise ja õppimise konverentsil.

Rohkem infot auhinna ja konverentsi kohta on Enlighti kodulehel. Loe ka eelmise aasta konverentsi muljetest ja Enlightist

Huy Qui Vinh Nguyen kaitseb doktoritööd „Süsinikule sadestatud Pt-CeO2 katalüsaatorite väljatöötamine prootonvahetusmembraan kütuseelementidele“

16. augustil kell 11.15 kaitseb Huy Qui Vinh Nguyen oma doktoritööd „Süsinikule sadestatud Pt-CeO2 katalüsaatorite väljatöötamine prootonvahetusmembraan kütuseelementidele“.

Kerli Martin kaitseb doktoritööd „Recognition of carboxylates by synthetic receptors - from structure-affinity studies to solid-contact anion-selective electrode prototyping“

7. augustil kell 10.15 kaitseb Kerli Martin doktoritööd „Recognition of carboxylates by synthetic receptors - from structure-affinity studies to solid-contact anion-selective electrode prototyping“.

Kelli Solmelar-Duracz kaitseb doktoritööd „The molecular and cellular mechanisms of brain plasticity impairing factors”

27. augustil 2024 kell 15.00 kaitseb Kelli Solmelar-Duracz oma doktoritööd „The molecular and cellular mechanisms of brain plasticity impairing factors” („Aju plastilisust kahjustavate tegurite molekulaarsed ja rakulised mehhanismid”).